Aksident në Itali, humb jetën tragjikisht 25-vjeçarja shqiptare - Bota Sot
Aksident në Itali, humb jetën tragjikisht 25-vjeçarja shqiptare

Diaspora

Aksident në Itali, humb jetën tragjikisht 25-vjeçarja shqiptare

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 16:16
Itali

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Itali.

Sipas mediave nga vendi fqinj një 25- vjeçare me origjinë shqiptare, pasi parkoi makinën e saj Fiat Punto, tentoi të kalojë në anën tjetër të autostradës, por u përplas tragjikisht nga një makinë.

L.I., 25 vjeç, banuese në Alba dhe me origjinë shqiptare humbi jetën menjëherë.

Përpos përpjekjeve për ta mbajtur në jetë nga mjekët e mbërritur me urgjencë ajo nuk ka mundur tja dalë.

Ishte shoferi i makinës që e përplasi, ai që lajmëroi ambulancën dhe policinë.

Ndërsa përfundoi edhe ai në urgjencë për shkak të shokut që pësoi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat