Shkatërrohet banda e shqiptarëve në Milano, ja si vidhnin 11 të arrestuarit - Bota Sot
Shkatërrohet banda e shqiptarëve në Milano, ja si vidhnin 11 të arrestuarit

Diaspora

E martë, 23 tetor 2018

Shkatërrohet banda e shqiptarëve në Milano, ja si vidhnin 11 të arrestuarit

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 09:50
Pamje nga aksioni i policisë

Polica e Milanos ka nxjerrë urdhër-arresti për 11 shqiptarë (10 në burg dhe një në arrest shtëpie) të moshave 21-47 vjeç, anëtarë të një bande kriminale që vidhte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test