Vritet me thikë shqiptari në Londër - Bota Sot
Vritet me thikë shqiptari në Londër

Diaspora

E martë, 23 tetor 2018

Vritet me thikë shqiptari në Londër

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 10:38
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një tjetër shqiptar ka humbur jetën, këtë herë në Londër.

Mediat britanike shkruajnë se 35 vjeçari Edmond Jonuzi humbi jetën nga plagët e marra pasi u godit disa herë me thikë.

Ngjarja ka ndodhur pranë stacionit të metrosë Turnpike Lane zonë në cilën prej vitesh jeton një komunitet i madh shqiptarësh.

Jonuzi 35 vjeç humbi jetën menjëherë në vendngjarje si pasojë e disa goditje me thikë.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Dyshohet se ngjarja ka ardhur pas një sherri mes dy grupeve në zonën e Ducketts Common.

Policia londineze thotë se janë duke hetuar motivin e vrasjes dhe se nuk është identifikuar autori i vrasjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test