Kokaina biznes i familjes, si ranë në duart e policisë shqiptari dhe dy djemtë e tij në Itali - Bota Sot
Kokaina biznes i familjes, si ranë në duart e policisë shqiptari dhe dy djemtë e tij në Itali

Diaspora

Kokaina biznes i familjes, si ranë në duart e policisë shqiptari dhe dy djemtë e tij në Itali

Më: 23 gusht 2018 Në ora: 19:04
Euro dhe gjërat e gjetura

Një familje shqiptare është surprizuar nga policia italiane, pasi trafikonin lëndë narkotike.

Siç raportojnë mediat italiane babai dhe dy djemtë e familjes shpërndanin kokainë në zonën e San Mauros Pascoli.  58 vjeçari  M. H., kryefamiljari shqiptar u dënua me 16 muaj burg dhe 800 euro gjobë, ndërsa dy djemtë e tij (28 dhe 33 vjeç) u ndoqën të lirë .

Gjatë kontrollit të shtëpisë, policia arriti të gjente rreth 20 mijë euro, 30 gr kokainë e pastër dhe një peshore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...