Durrës/ Plagoset 38-vjeçari duke punuar në instalimin e statujës - Bota Sot
Durrës/ Plagoset 38-vjeçari duke punuar në instalimin e statujës

Durrësi

Durrës/ Plagoset 38-vjeçari duke punuar në instalimin e statujës

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 14:25
Ilustrim

Një punonjës 38-vjeçar nga Durrësi ka mbetur i dëmtuar teksa ka qenë duke punuar në instalimin e statujës së Redonit, zotit të detrave në mitologjinë ilire, në hyrje të shëtitores bregdetare “Taulantia”.

Shtetasi K. J. ka dëmtuar dorën teksa punonte me gurë fresibël dhe është dërguar në spitalin rajonal për ndihmë mjekësore, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat