Ngjarje e rëndë në Durrës! Gjendet i mbytur në kanal një burrë

Durrësi

Ngjarje e rëndë në Durrës! Gjendet i mbytur në kanal një burrë

Më: 25 prill 2020 Në ora: 11:01
Durrës

Paraditen e sotme, një 61-vjeçar është gjetur i pajetë në një kanal në Durrës.

Nisur nga informacionet paraprake, mësohet se i ndjeri me iniciale I.H., kishte probleme shëndetësore.

*Lajmi mbetet në përditësim

Informacioni i policisë:

Më datë 25.04.2020, rreth orës 10:10, në lagjen nr.15, Durrës,është gjetur pa shenja jete i mbytur në një kanal, shtetasi I.H.,61 vjeç, i cili kishte probleme shëndetsore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat