Çudia në Durrës/ Burri dhe komshija me Covid, gruaja negative

Durrësi

Çudia në Durrës/ Burri dhe komshija me Covid, gruaja negative

Më: 18 qershor 2020 Në ora: 12:08
Ilustrim

Dy nga gjashtë rastet e infektuara në Durrës janë konstatuar pas paraqitjes në urgjencën e spitalit të Durrësit.

Personeli ka dyshuar dhe u ka bërë skaner e më pas testin e tamponit disa personave. Dy prej tyre kanë rezultuar pozitiv.

Burime spitalore bëjnë të ditur se dy personat janë një burrë dhe një grua në moshë të tretë, të cilët po mbahen nën mbikqyrje për të parë ecurinë e sëmundjes.

Sipas burimeve të Top Channel, burri ka dalë pozitiv, gruaja negative, ndërsa komshija pozitive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat