Tërmet në Durrës

Durrësi

Tërmet në Durrës

Më: 26 dhjetor 2020 Në ora: 19:40
Foto ilustrim

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë para pak minutash në Durrës dhe në afërsi të Tiranës.

Lëkundjet paraprakisht raportohen me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter.

Nga lëkundjet nuk raportohen dëme materiale.

Detajet:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat