Ndizen dritat e festave në Durrës, qytetarët shijojnë atmosferën në qendër të qytetit

Durrësi

Ndizen dritat e festave në Durrës, qytetarët shijojnë atmosferën në qendër të qytetit

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 06:54
Ndizen dritat e festave në Durrës

Fillimi i dhjetorit simblolizon edhe fillimin e muajit të festave.

Edhe në Durrës u ndezën dritat e festës ku qendra e qytetit bregdetar me dritat shumëngjyrëshe, dekorin fantastik ka marrë tjetër pamje.

Nën praninë e ‘babagjyshit’ dhe fëmijëve të vegjël kanë ndezur dritat në Durrës.

Duket se fëmijë dhe të rritur po presin me entuziazëm ardhjen e festave të fundvitit, dhe fillimin e vitit 2022.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat