Durrës, 62 vjeçarja rrëzohet nga ballkoni i katit të katërt, ndodhet në spital

Durrësi

Durrës, 62 vjeçarja rrëzohet nga ballkoni i katit të katërt, ndodhet në spital

Më: 8 maj 2022 Në ora: 12:40
Foto ilustrim

Një 62 vjeçare është rrëzuar nga ballkoni i katit të katërt në atë të katit të dytë në shtëpinë e saj në Durrës.

“Sot rreth orës 11:30, në lagjen Nr.5, Durrës, dyshohet se ka rënë që nga ballkoni i katit të katërt ku ajo banon, në ballkonin e katit të dytë, shtetasja N. D., 62 vjeçe”, thotë policia.

62-vjeçarje ndodhet në spitalin e Durrësit nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat