Nisin ndryshimet/ Emërohet drejtuesi i ri i Policisë së Durrësit

Durrësi

Nisin ndryshimet/ Emërohet drejtuesi i ri i Policisë së Durrësit

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 11:21
Foto ilustrim

Emërohet drejtuesi i ri i Policisë së Durrësit Skender Hitaj.

Hitaj pritet të prezantohet ditën e sotme.

Ai ka mbajtur më herët postin e drejtorit të qarkut Dibër, ndërsa zëvendëson në këtë detyrë ish-drejtorin Neritan Nallbati.

Rrumbullaku pritet të bëjë të tjera ndryshime në rang drejtorie dhe komisariate në vend.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat