Do të udhëtonte drejt Italisë/ Arrestohet një person në portin e Durrësit, në makinë me snajper e pistoletë

Durrësi

Do të udhëtonte drejt Italisë/ Arrestohet një person në portin e Durrësit, në makinë me snajper e pistoletë

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 18:20
Foto ilustrim

Një shotgan, pistoletë dhe snajper  janë sekuestruar në portin e Durrësit këtë të enjte, pas arrestimit të një personi.

Gjatë kontrollit në makinë, atij i janë gjetur armë zjarri.

Burime policore bëjnë të ditur se mjeti do të udhëtonte me traget drejt Italisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat