Përleshje e dhunshme mes gjimnazisteve të Durrësit - Bota Sot
Përleshje e dhunshme mes gjimnazisteve të Durrësit

Durrësi

E diel, 18 nëntor 2018

Përleshje e dhunshme mes gjimnazisteve të Durrësit

Më: 13 dhjetor 2017 Në ora: 20:33
Pamje nga video

Një zënkë mes adoleshenteve në një nga gjimnazet e qytetit të Durrësit ka përfunduar në rrjetet sociale. Siç duket edhe në këtë video, sherri ka nisur në fillim mes dy nxënëseve e më pas janë [ërshirë shumë të tjerë....

Një zënkë mes adoleshenteve në një nga gjimnazet e qytetit të Durrësit ka përfunduar në rrjetet sociale.

Siç duket edhe në këtë video, sherri ka nisur në fillim mes dy nxënëseve e më pas janë [ërshirë shumë të tjerë. Ndërsa djemtë e shkollës kanë zgjedhur që të shikojnë shfaqen duke filmuar dhe më pas hedhur këtë video në rrjetet sociale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test