Përleshje e dhunshme mes gjimnazisteve të Durrësit - Bota Sot
Përleshje e dhunshme mes gjimnazisteve të Durrësit

Durrësi

Përleshje e dhunshme mes gjimnazisteve të Durrësit

Më: 13 dhjetor 2017 Në ora: 20:33
Pamje nga video

Një zënkë mes adoleshenteve në një nga gjimnazet e qytetit të Durrësit ka përfunduar në rrjetet sociale. Siç duket edhe në këtë video, sherri ka nisur në fillim mes dy nxënëseve e më pas janë [ërshirë shumë të tjerë....

Një zënkë mes adoleshenteve në një nga gjimnazet e qytetit të Durrësit ka përfunduar në rrjetet sociale.

Siç duket edhe në këtë video, sherri ka nisur në fillim mes dy nxënëseve e më pas janë [ërshirë shumë të tjerë. Ndërsa djemtë e shkollës kanë zgjedhur që të shikojnë shfaqen duke filmuar dhe më pas hedhur këtë video në rrjetet sociale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test