Parkoi makinën pranë shinave dhe shkoi për kafe, durrsaku i shpëtoi përplasjes nga treni - Bota Sot
Parkoi makinën pranë shinave dhe shkoi për kafe, durrsaku i shpëtoi përplasjes nga treni

Durrësi

Parkoi makinën pranë shinave dhe shkoi për kafe, durrsaku i shpëtoi përplasjes nga treni

Më: 17 mars 2018 Në ora: 11:52
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një qytetar nga Durrësi i ka shpëtuar përplasjes nga një tren.

Drejtuesi kishte lënë makinën të parkuar pranë shinave dhe kishte shkuar për kafe, ndërsa treni e ka përplasur duke e shkatërruar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test