Prezantohet programi për mbështetjen e konkurrueshmërisësë së NVM-ve - Bota Sot
Prezantohet programi për mbështetjen e konkurrueshmërisësë së NVM-ve

Ekonomi

Prezantohet programi për mbështetjen e konkurrueshmërisësë së NVM-ve

Më: 20 mars 2019 Në ora: 09:24
Ministria e Tregtisë dhe Industrisë

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë prezanton Programin për mbështetjen e konkurrueshmërisë së NVM-ve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...