Ministria e Financave prezanton Programin e Reformave Ekonomike - Bota Sot
Ministria e Financave prezanton Programin e Reformave Ekonomike

Ekonomi

E shtunë, 20 tetor 2018

Ministria e Financave prezanton Programin e Reformave Ekonomike

Më: 15 janar 2018 Në ora: 08:08
Bedri Hamza

Ministria e Financave ka bërë të ditur se sot do të bëjë prezantimin e Raportit mbi Programin e Reformave Ekonomike 2018 - 2020.  

Në këtë takim, do të marrin pjesë ministri i Financave Bedri Hamza, përfaqësues nga Zyra e Kryeministrit, përfaqësues tjerë të institucioneve të Republikës së Kosovës, përfaqësues të institucioneve financiare ndërkombëtare, përfaqësues të komunitetit të biznesit, si dhe përfaqësues të shoqërisë civile.

 Takimi  do të mbahet në Ndërtesën e  Qeverisë së Kosovës, sallen P-38. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test