E tmerrshme, makina për heqjen e borës mbyt në vend gruan 43-vjeçare - Bota Sot
E tmerrshme, makina për heqjen e borës mbyt në vend gruan 43-vjeçare

Evropë

E tmerrshme, makina për heqjen e borës mbyt në vend gruan 43-vjeçare

Më: 24 dhjetor 2018 Në ora: 10:48
Rusi

Një grua është vrarë në vend, pasi një makinë për heqjen e borës doli jashtë kontrollit dhe e ndau atë përgjysmë.

E gjithë ngjarja e tmerrshme ndodhi në Rusi dhe pamjet nga vendi i ngjarjes tregojnë momentin kur makina e dalë jashtë kontrollit niset edhe në drejtim të këmbësorëve të tjerë të cilët po prisnin autobusin pranë një kabine.

Disa njerëz panë makinën për heqjen e borës duke ardhur në drejtim të tyre dhe filluan të iknin.

Por një 43-vjeçare u godit nga makina e borës, me raporte që thonë se ajo u mbyt dhe u nda përgjysmë nga makina, e cila u përplas në një garazh afër një qendre tregtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...