Vajza e Trumpit në Beograd - Bota Sot
Vajza e Trumpit në Beograd

Evropë

Vajza e Trumpit në Beograd

Më: 12 mars 2019 Në ora: 11:00
Donald Trump dhe Tiffany Trump

Tiffany Trump, vajza e Presidentit të SHBA-së Donald Trump, erdhi në Beograd dhe ka në plan të qëndrojë në Serbi për 11 ditë, shkruan portali serb Blic.

Ajo është vajza më e re e presidentit aktual të Shteteve të Bashkuara, të cilën Donald e ka me ish-gruan e tij Marla Maples.

Tiffany Trump 25-vjeçe po studion ligjin dhe është gjithashtu e angazhuar në modelim.

Ajo erdhi në Beograd me një djalë të quajtur Michael Bulos, i cili studioi në Nigeri dhe jeton në Mbretërinë e Bashkuar. Arsyet e qëndrimit të saj në Serbi nuk janë bërë të ditura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...