Pedofili gjendet i vdekur në burg - Bota Sot
Pedofili gjendet i vdekur në burg

Evropë

Pedofili gjendet i vdekur në burg

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 00:18
Xhared Peri

Një pedofil që ishte dënuar me 17 vite burg pasi kishte abuzuar foshnja gjashtë muajsh dhe fëmijë të vegjël, është gjetur i vdekur në burg.

Xhared Peri u gjet i vdekur më 3 nëntor teksa kryente dënimin në burgun Brixhend të Uellsit.

Ai kishte pranuar fajin për disa dhunime, djemsh dhe vajzash, disa më pak se gjashtë muaj, dhe më pas ishte përpjekur të kryente vetëvrasje.

Abuzimet u mësuan nga policia kur Peri shkoi vetë në polici dhe tregoi se çfarë kishte bërë. Ai rrëfeu se ishte rritur në një mjedis të ashpër fetar. Kishte nisur të shihte pornografi që në moshë të re dhe më pas kishte krijuar varësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat