Arrestohet një burrë në Londër për vrasjen e katër personave me thikë

Evropë

Arrestohet një burrë në Londër për vrasjen e katër personave me thikë

Më: 25 prill 2022 Në ora: 10:08
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar pasi dyshohet për vrasjen e katër personave me thikë në Londër të Britanisë së Madhe.

Dje ishin gjetur të vdekur tri gra dhe një burrë brenda një prone në Southwark, ka bërë të ditur Policia Metropolitane.

Policia tha se një burrë u arrestua me dyshimin për vrasje dhe u dërgua në një stacion policor në jug të Londrës, ku ai mbetet në paraburgim.

Mendohet se të pesë personat ishin të njohur me njëri-tjetrin, shkruan Skynews.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat