Gjërat që nuk i lajmë në makinën e rrobave por bëjmë gabim - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Gjërat që nuk i lajmë në makinën e rrobave por bëjmë gabim

    A e dini se rrobalarësja mund t’iu ndihmojë shumë më shumë se sa që e keni imagjinuar ndonjëherë?

    Nëse nuk e keni ditur ju mund t’i lani në rrobalarëse perdet e dushit, qilimat e gomës ose edhe çantën e lëkurës.

    Këto nuk janë gjërat më befasuese që mund t’i lani në lavatriçe, pa i shkatërruar ato.

    Më poshtë po ju sjellim disa gjëra që bëni gabim që i lani me dorë dhe jo në lavatriçe.

1 / 8
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test