Zbulohen fotografitë e prapaskenës së Victori’s Secret - Bota Sot
E enjte, 21 shkurt 2019
  • Zbulohen fotografitë e prapaskenës së Victori’s Secret

    Shumë momente zbavitëse që kanë ndodhur gjatë Victoria’s Secret Fashion Show 2018, me gjasë nuk do të shihen në TV meqenëse kanë ndodhur në prapaskenë, por fatmirësisht ne kemi shumë fotografi të bukura që kanë kapur çdo gjë që ka ndodhur.

    Të gjitha modelet – përfshirë edhe engjëllin që po pensionohet, Adriana Lima, u dukën se u kënaqën shumë së bashku gjatë mbrëmjes.

    Modelet po ashtu u panë të shoqërohen edhe me performueset e mbrëmjes, Rita Ora, Halsey dhe Kalsea Ballerini.

    Kjo sfilatë mode do të shfaqet ne televizion me datën dy dhjetor

1 / 13
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test