Njerëzit që jetojnë sipas rregullave të tyre vetjake - Bota Sot
E enjte, 22 nëntor 2018
  • Njerëzit që jetojnë sipas rregullave të tyre vetjake

    Në përgjithësi, qeniet njerëzore janë krenare me faktin që janë “normalë” dhe që kanë mendime të logjikshme.

    Megjithatë, ka individë që nuk i bëhet vonë fare për rregullat e pranuara. Në vend të kësaj, ata dalin jashtë me pizhame, bëjnë shaka me miqtë e tyre në mënyrat më të çmendura dhe e injorojnë tërësisht opinionin publik.

    A janë gjenialë apo thjesht të çmendur? Hidhini një sy fotografive të mëposhtme dhe vendoseni vet!

1 / 9
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat