Mata i qetë me situatën e kontratës së tij në “Old Trafford” - Bota Sot
Mata i qetë me situatën e kontratës së tij në “Old Trafford”

Futboll

Mata i qetë me situatën e kontratës së tij në “Old Trafford”

Më: 10 janar 2019 Në ora: 22:40
Juan Mata

Juan Mata është i qetë me kontratën e tij në Manchester United, dhe është i pasigurt nëse do të kthehet në Spanjë në të ardhmen.

Kontrata e spanjollit në “Old Trafford” skadon në verën që vjen, dhe atij ende nuk iu është ofruar kontratë e re nga klubi.

“Nuk e di nëse do të kthehem në Spanjë në të ardhmen e afërt”, ka thënë Mata.

“Jam i qetë me situatën. Jam në një klub fantastik, që është njëri ndër klubet më të mëdha në botë”.

30-vjeçari në këtë stinor ka pesë gola dhe dy asistime në 21 paraqitje në të gjitha garat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...