Klopp flet për të ardhmen e Lallanas - Bota Sot
Klopp flet për të ardhmen e Lallanas

Futboll

Klopp flet për të ardhmen e Lallanas

Më: 12 janar 2019 Në ora: 08:46
Lallana

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka insistuar duke thënë se Adam Lallana ende ka një rol të rëndësishëm në skuadrën e tij.

Mesfushori 30-vjeçar ka startuar vetëm tre herë në stinorin e kaluar, dhe të njëjtën gjë e ka bërë deri më tani në këtë stinor.

“Është brilante për mua ta kem atë, pasi ai e qetëson lojën, mund të jetë kreativ dhe ende ka shpejtësi dhe gjërat e tjera”, ka thënë Klopp.

“Adam e di që ne kemi nevojë për të”.

Lallana erdhi në “Anfield” në verën e vitit 2014 nga Southamptoni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...