Ky është reportazhi atraktiv i UEFA-së për Kosovën - Bota Sot
Ky është reportazhi atraktiv i UEFA-së për Kosovën

Futboll

Ky është reportazhi atraktiv i UEFA-së për Kosovën

Më: 23 mars 2019 Në ora: 12:08

Në prag të fillimit të ciklit të ri kualifikues për Euro 2020, UEFA e ka përgatitur një reportazh për suksesin e Kosovës në Ligën e Kombeve dhe për pritjet në kualifikimet e rregullta të Evropianit nën moton “UEFA Euro 2020, ne po vijmë”.

Protagonistë të këtij reportazhi janë Fatos Berisha, tifoz dhe regjisor filmi, futbollistët Benjamin Kololli e Hekuran Kryeziu dhe përzgjedhësi Bernard Challandes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...