Hazard: Dua të luaj në Ligën e Kampionëve - Bota Sot
Hazard: Dua të luaj në Ligën e Kampionëve

Futboll

Hazard: Dua të luaj në Ligën e Kampionëve

Më: 28 prill 2019 Në ora: 22:19
Eden Hazard

Eden Hazard e ka komentuar barazimin ndaj Manchester United në Old Trafford.

Chelsea barazoi 1 me 1 ndaj Manchester United, ndërsa Eden Hazard ka thënë se ai dëshiron të luajë në Ligën e Kampionëve në sezonin e ri.

Ylli belg ka thënë se skuadra londineze duhet të luajë në çdo vit në Ligën e Kampionëve, gjersa është i bindur se do të përfundojnë në top katërshe në këtë sezon.

“Chelsea duhet të luajë në çdo vit në Ligën e Kampionëve”, tha fillimisht Hazard.

“Është njëri ndër klubet më të mëdha në botë, ashtu si edhe për mua, dua të luaj në Ligën e Kampionëve, dhe do ta bëjë këtë.”, ka shtuar më tej belgu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...