Granit Xhaka në Elbasan, në përkrahje të vëllait kuqezi - Bota Sot
Granit Xhaka në Elbasan, në përkrahje të vëllait kuqezi

Futboll

Granit Xhaka në Elbasan, në përkrahje të vëllait kuqezi

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 20:23
Granit Xhaka

Granit Xhaka ka udhëtuar drejt Elbasanit për ta përkrahur vëllain e vet, Taulantin, në ndeshjen e Shqipërisë kundër Moldavisë, i cila do të zhvillohet sonte në Elbasan Arena.

Kombëtarja kuqezi është nikoqire e Moldavisë në stadiumin Elbasan Arena, në ndeshjen e rrethit të katërt të Grupit H kualifikues për Kampionatin Evropian, që nis në orën 20:45.

Mesfushori i Kombëtares së Zvicrës, Graniti, do të jetë prezent në stadiumin Elbasan Arena për ta përkrahur vëllain e tij dhe Kombëtaren kuqezi.

Xhaka e postoi një fotografi në Instagram nga stadiumi i Elbasanit përkrah vëllait tjetër, Agonit, me mbishkrimin: “Ne e përkrahim vëllain tonë çdo kund”.

Megjithatë, Taulanti është lënë në bankën e rezervistëve nga trajneri Edi Reja në këtë ndeshje.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...