Partnerja e portierit, çmend... - Bota Sot
Partnerja e portierit, çmend...

Futboll

Partnerja e portierit, çmend...

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 16:44
Partnerja e portierit, çmend...

Modelja e njohur, Izabel Goulart, po kalon një periudhë të shkurtër pushimesh në brigjet e Italisë. 

Image

Partnerja e portierit Kevin Trapp, shfaqet tejet seksi në fotot e postuara së fundmi në rrjetet sociale.

E veshur me biki, Izabel tregon format e saj seksi dhe provokon çdo ndjekës të saj dhe jo vetëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...