Milan kërkon 50 milionë euro për Donnarumma - Bota Sot
Milan kërkon 50 milionë euro për Donnarumma

Futboll

Milan kërkon 50 milionë euro për Donnarumma

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 10:00
Gianluigi Donnarumma

Gianluigi Donnarumma edhe më parë ka shprehur dëshiron të qëndroj tek klubi rosoner.

Edhe pse 20 vjeçari është duke u kërkuar me ngulm nga PSG, drejtuesit rosoner nuk e kanë ndërmend ta lënë të lirë.

PSG kishte ofruar 20 milionë euro dhe Alphonse Areloa, por duket se kjo ofertë është refuzuar nga Milani.

Milan kërkon 50 milionë euro për të, dhe kjo shumë duket vështirë e paguar nga drejtuesit parisien.

Ata mund të rikthehn tek Donnarumma nëse e shesin Neymarin këtë verë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...