Kjo është oferta ‘e çmendur’ e Realit për Neymar - Bota Sot
Kjo është oferta ‘e çmendur’ e Realit për Neymar

Futboll

Kjo është oferta ‘e çmendur’ e Realit për Neymar

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 11:16
Neymar

Real Madridi ka bërë gati ofertën e re për yllin e PSG-së, Neymar.

Gjiganti spanjoll po dëshiron me patjetër ta këtë në ekip brazilianim.

“Los Blancos”, janë të gatshëm të paguajnë 120 milionë euro plus një ose dy lojtarë.

Reali ka biseduar me agjentin e lojtarit dhe ka spekulime që braziliani është i gatshëm për t’u transferuar në “Santiago Bernabeu”, sapo të arrihet marrëveshja me gjigantin francez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...