Shpërthen Neville: Është një fatkeqësi për gjithë Europën - Bota Sot
Shpërthen Neville: Është një fatkeqësi për gjithë Europën

Futboll

Shpërthen Neville: Është një fatkeqësi për gjithë Europën

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 00:55
Gary Neville

Paul Pogba, mesfushori i Manchester United, u kërkua nga Real Madrid dhe Juventus gjatë merkatos së verës, por nuk arriti të largohej nga "Djajtë e Kuq".

Ish-mbrojtësi i United, Gary Neville, ka folur për francezin dhe menaxherin e tij në një intervistë të dhënë për TV2.

"Pogba donte të largohej, ka qenë i qartë në lidhje me këtë. Menaxheri i tij është një fatkeqësi dhe jo vetëm për Manchester United, por për gjithë Europën. Lojtarët nuk duhet të punojnë më  me të", ka thënë Neville.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...