Revolta kundrejt presidentit  - Bota Sot
Revolta kundrejt presidentit 

Futboll

Revolta kundrejt presidentit 

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 16:59
Revolta kundrejt presidentit 

Ecuria e dobët e Sampdorisë në këtë fillim sezoni me skuadrën doriane që nuk ka grumbulluar asnjë në 3 javët e para kanë bërë që tifozët e Sampit të shpërthejnë në revolta kundrejt presidentit Massimo Ferrero i cili ka nxjerrë në shitje klubin por ende nuk ka marrë një vendim përfundimtar.

Problemet me ndryshimin e pronësisë së klubit, po i vuan skuadra në fushë dhe si fajtor kryesor tifozët e Sampdorias cilësojnë presidentin Ferrero të cilin e kanë kërcënuar sëfundmi me një shkrim në derën e zyrave të klubit Casa Samp.

“Ferrero famëkeq, ruaj krahët”.

Ndërkohë, për këtë situatë kanë nisur hetimet, teksa janë sekuestruar kamerat e zonës për të bërë të mundur identifikimin e autorëve, ndërsa shpresa e presidentit është që ekipi të nisë dhe të ndryshojë sjellje në fushë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...