Giampaolo: Interi me më shumë përvojë - Bota Sot
Giampaolo: Interi me më shumë përvojë

Futboll

Giampaolo: Interi me më shumë përvojë

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 06:36
Trajneri i Milanit, Marco Giampaolo

Trajneri i Milanit, Marco Giampaolo, insiston se dallimi i vetëm ndërmjet ekipit të tij dhe Interit është përvoja.

Rossonerët pësuan në shtëpi ndaj Interit me rezultat prej 0-2.

“Hezituam shumë në fillim, dhe derisa loja u zhvillua Interi tregoi përvojën e saj më të madhe”, është shprehur ai për DAZN.

Lukaku e Brozoviq ishin vendimtar në derbin e Milanos, duke shënuar në pjesën e dytë të takimit për t’ia siguruar pikët e plota Interit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...