Superliga sjell sot tre takime mjaft interesante në Therandë, Mitrovicë e Vushtrri - Bota Sot
Superliga sjell sot tre takime mjaft interesante në Therandë, Mitrovicë e Vushtrri

Futboll

Superliga sjell sot tre takime mjaft interesante në Therandë, Mitrovicë e Vushtrri

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 13:07
Ilustrim

Sot në Ipko Superligën e Kosovës priten të zhvillohen tre takime mjaft interesante.

Në Therandë, pritet të zhvillohet krye ndeshja në mes të Ballkanit dhe Prishtinës.

Kurse, edhe në “Riza Lushta”, pritet të jetë mjaft interesant ku Trepça 89 e pret Feronikelin.

Ndërsa takimi i fundit për sot luhet në “Ferki Aliu”, ku Vushtrria është vendas i Flamurtarit.

IPKO SUPERLIGA

14:30 Ballkani – Prishtina(Gjyqtarë: Selim Isufi, Erdoan Baliqi, Fatlum Jashari)

14:30  Trepça 89 – Feronikeli(Gjyqtarë: Mervan Bejtullahu, Edmond Zeqiri, Fatmir Sekiraqa)

14:30  Vushtrria – Flamurtari(Gjyqtarë: Fatmir Tahiri, Safet Berisha, Elvis Bicaj)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...