Ivana Nedved zbulon arsyen pse i qëndron larg Ronaldo-s - Bota Sot
Ivana Nedved zbulon arsyen pse i qëndron larg Ronaldo-s

Futboll

Ivana Nedved zbulon arsyen pse i qëndron larg Ronaldo-s

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 17:53
Ivana Nedved

A ke bërë një fotografi me Ronaldo-n?".

Një nga ndjekësit e Ivana Nedved, vajza e Pavel (ish-lojtar dhe tani drejtues i bardhezinjve), e ka pyetur atë në lidhje me këtë kuriozitet.

Përgjigjja e vajzës ka qenë befasuese: "Unë nuk i kam kërkuar kurrë një fotografi një personazhi të famshëm. Kurrë, kurrë, kurrë. Nuk e di pse, por ndihem në siklet dhe në fund nuk arrij kurrë të kërkoj", ka thënë ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat