Rashica shënon - Bota Sot
Rashica shënon

Futboll

Rashica shënon

Më: 12 janar 2020 Në ora: 14:58
Rashica shënon

Milot Rashica e ka nisur për mrekulli vitin 2020.

Ylli i Kosovës dhe i Werder Bremenit sapo ka shënuar gol në fanellën e skuadrës gjermane.

Rashica, shënoi në miqësoren që po zhvillohet ndaj skuadrës së Florent Musliajt, Hanover.

“Viti i ri, i njëjti Rashica”, shkruan faqja zyrtare e klubit gjerman.

Werder Bremen aktualisht është duke fituar 3:1 ndaj Hanoverit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat