Futbollisti shqiptar nënshkruan për Barcelonën - Bota Sot
Futbollisti shqiptar nënshkruan për Barcelonën

Futboll

Futbollisti shqiptar nënshkruan për Barcelonën

Më: 20 janar 2020 Në ora: 20:50
Rei Manaj

Më në fund Rei Manaj i është bashkuar skuadrës së Barcelonës.

Por nuk bëhet fjalë për ekipin e parë por për atë B.

Lajmin për zyrtarizimin e transferimit të yllit shqiptar te Barcelona e ka konfirmuar faqja zyrtare e katalanëve.

Manaj ka nënshkruar kontratë të vlefshme deri në vitin 2023 dhe Barca i ka vendosur klauzolë prej 50 milionë eurove.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat