Fanstastike, skuadra nga Liga e Dytë prezanton në këtë mënyrë ardhjet e reja - Bota Sot
Fanstastike, skuadra nga Liga e Dytë prezanton në këtë mënyrë ardhjet e reja

Futboll

Fanstastike, skuadra nga Liga e Dytë prezanton në këtë mënyrë ardhjet e reja

Më: 28 janar 2020 Në ora: 14:48
Muhamet Berisha, Besfort Bajrami, Mentor Thaçi dhe Bajram Dili

Skuadra nga Liga e Dytë, e futbollit të Kosovës, FC A&N ka vazhduar me përforcimet e radhës.

Prizrenasit kanë prezantuar sot gjatë ditës katër ardhjet e reja në skuadër.

Muhamet Berisha, Besfort Bajrami, Mentor Thaçi dhe Bajram Dili janë lojtarët më të rinj të skuadrës A&N.

Mirëpo ajo që vlen të theksohet është mënyra e prezantimit të prurjeve të reja, gjë që do të kishin lakmi edhe shumë skuadra të Superligës së Kosovës.

Kutojmë që kjo nuk është hera e parë që skuadra nga Liga e Dytë bënë një gjë të tillë, pasi që edhe lojtarët e tjerë, ata i kanë prezantuar në mënyrë të njëjtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat