Pranon se është ngacmuar nga një futbollist me famë - Bota Sot
Pranon se është ngacmuar nga një futbollist me famë

Futboll

Pranon se është ngacmuar nga një futbollist me famë

Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 11:52
Lana Roades ka shtangur fansat e saj

Pornostarja Lana Roades ka shtangur fansat e saj. Ajo  ka zbuluar disa sekrete.

Lana është me dy miqtë e saj të ngushtë ku ata e pyesin atë për jetën private.

Një nga pyetjet pikante ndaj saj ishte nëse ndonjë futbollist apo dikush nga bota e sportit e ka ngacmuar atë “online”. 

“Po, kam pasur. Ai më ka shkuar në DM në ‘Instagram’ dhe është një futbollist me famë botërore. Mund t’ju them se ka një kontratë që vlen 80 milionë euro. Gjithashtu ka dhe 43 milionë ndjekës në ‘Instagram’”, zbulon Roades. Përgjigjja e saj i ka befasuar të gjithë dhe shumë shpejt pritet të zbulohet se kush është personi në fjalë.

Asnjë detaj tjetër nuk është dhënë më për futbollistin dhe biseda ka vazhduar më tej. Lana Roades është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vetëm në “Instagram” numëron 7.1 milionë ndjekës/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat