Plas tek Arsenali, përplasen fizikisht

Futboll

Plas tek Arsenali, përplasen fizikisht

Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 18:14
Plas tek Arsenali, përplasen fizikisht

Skandal tek Arsenali ku janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin David Luiz dhe Dani Sebajos.

Siç raporton “The Athletic”, mbrojtësi brazilian e ka goditur spanjollin në hundë duke patur rredhje gjaku dhe gërvishtje.

Të dy lojtarët kur janë paraqitur ditën pasardhëse në stërvitje i kanë kërkuar falje njëri-tjetrit.

Duket se situata nuk është e qetë në shtëpinë e Arsenalit pas përfundimit të pauzës së kombëtareve, por arsyeja tjetër është se “topçinjtë” nuk e kanë startuar mjaft mirë këtë sezon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat