Pochettino jep lajmin e madh

Futboll

Pochettino jep lajmin e madh

Më: 22 janar 2022 Në ora: 15:03
Pochettino jep lajmin e madh

Paris Saint-Germain do të takohet me Lionel Messi dhe Kylian Mbappé për ndeshjen e nesërme.

Mauricio Pochettino e bëri të ditur këtë në konferencën për shtyp: “Jam i lumtur për Messin, u stërvit mirë këtë javë me grupin dhe do ta kemi me vete.

Ka lojtarë që vijnë nga një periudhë pasiviteti, jemi të kënaqur që po kthehen.

Mbappé, gjithashtu e ka kapërcyer problemin e tij të vogël.

U stërvit dje dhe sot me grupin, nesër do të jetë me ne. Të shohim nëse do të jetë titullar apo jo”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat