Vazhdojnë stërvitjet intensive të Feronikelit - Bota Sot
Vazhdojnë stërvitjet intensive të Feronikelit

Futboll

E hënë, 15 tetor 2018

Vazhdojnë stërvitjet intensive të Feronikelit

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 13:06
Vazhdojnë stërvitjet intensive të lojtarëve

Skuadra e futbollit Feronikeli nga Drenasi përgatitet me vrull të shtuar për pjesën e dytë të kampionatit. “Mëngjesi i ekipit të Feronikelit ka filluar me stërvitje të rregullta, të cilat po vazhdojnë tash e disa ditë.

Ushtrimet që janë pasuar me vrapim të lehtë dhe me përmirësim të taktikës së lojës, kanë filluar në ora 09:00 dhe kanë mbaruar në 11:00”, bëhet e ditur nga klubi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test