Fiorentina – Juventus: Formacionet e mundshme - Bota Sot
Fiorentina – Juventus: Formacionet e mundshme

Futboll

E shtunë, 20 tetor 2018

Fiorentina – Juventus: Formacionet e mundshme

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 14:48
Fiorentina – Juventus

Sonte nga ora 20:45 takohen Fiorentina – Juventus.

Juventus luan Fiorentinës për fitoren e 8-të radhazi në Serie A dhe të 11-tën rresht në të gjitha kompeticionet.

Pavarsisht mungesave të emrave të rëndësishëm si Dybala, Cuadrado, Barzagli e Matuidi, Juventusi i Massimiliano Allegrit synon të vazhdojë marshin triumfues këtë të premte kur të sfidojë në Artmio Franchi, vjollcët e Stefano Piolit.

Kwto janw formacionet e mundshme tw tw dyja skuadrave sipas ‘Corriere Dello Sport’ .

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test