Formacionet zyrtare: Real Madrid – PSG - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Real Madrid – PSG

Futboll

E martë, 13 nëntor 2018

Formacionet zyrtare: Real Madrid – PSG

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 19:41
Ilustrim

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – PSG

Real Madrid dhe PSG kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45 në Santiago Bernabeu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test