Griezmann “shtang” Barcelonën: Shpresoj të fitojë edhe më shumë tituj me Atleticon - Bota Sot
Griezmann “shtang” Barcelonën: Shpresoj të fitojë edhe më shumë tituj me Atleticon

Futboll

Griezmann “shtang” Barcelonën: Shpresoj të fitojë edhe më shumë tituj me Atleticon

Më: 17 maj 2018 Në ora: 00:29
Antoine Griezmann

Griezmann pret edhe shumë tituj me Atleticon.

Antoine Griezmann ka folur pas triumfit në finalen e Kupës së Evropës.

Francezi deklaroi që kundërshtari ishte shumë i fortë.

“Jam larguar nga shtëpia kur isha 14 vjeç sepse doja një vend ku të fitoja më shumë trofe. Kjo është kupa e dytë dhe me Atleticon dhe shpresoj të vijnë akoma më shumë”, deklaroi Griezmann.

“Marseille ishte një ekip shumë ofensiv, por ne bëmë detyrën tonë dhe u mbrojtëm mirë”.

“Ne shfrytëzuam më së miri gabimet e tyre. Këtë paraqitje në fushë e kam arritur vetëm me besim, dhe me gjakftohtësi”, shtoi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test