“Kjo çfarë po bën Real Madridi nuk është normale” - Bota Sot
“Kjo çfarë po bën Real Madridi nuk është normale”

Futboll

E mërkurë, 21 nëntor 2018

“Kjo çfarë po bën Real Madridi nuk është normale”

Më: 27 maj 2018 Në ora: 00:38
Festa e Real Madrid

Casemiro nuk po mund t’i besojë syve se çfarë po bën skuadra e tij viteve të fundit në Champions League.

Real Madrid konfirmoi edhe një herë se është skuadër e madhe, në mos më e madhja viteve të fundit dhe ka arsye, tre tituj të Champions League radhazi.

“Ne duhet të urojmë njëri-tjetrin. Kjo se çfarë po bëjmë ne nuk është normale,” ka thënë Casemiro pas ndeshjes.

“Ne duhet të vazhdojmë të luftojmë akoma,”.

Real Madrid e mposhti Liverpoolin në finale me rezultat 3:1 me dy gola të Bale dhe një të Benzemas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test