Chelsea refuzon ofertën e Real Madrid për yllin belg - Bota Sot
Chelsea refuzon ofertën e Real Madrid për yllin belg

Futboll

E martë, 13 nëntor 2018

Chelsea refuzon ofertën e Real Madrid për yllin belg

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 06:42
Florentino Perez

Nuk është vetëm Alisson, mes portierëve të monitoruar nga Real Madrid për sezonin e ardhshëm.

Klubi i Florentino Perez ka provuar të marrë portierin e Chelsea-it. Sipas “Sky Sports”, në fakt, madrilenët i kanë ofruar 40 milionë euro londinezëve për të siguruar belgun.

Përgjigjja e londinezëve ka qenë e menjëhershme dhe negative. Madrilenët, që e konsiderojnë të lartë kërkesën e Roma-s prej 70 mln eurosh, po studiojnë alternativa të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test