Vogëlushja që e shoqëroi në ndeshjen e parë Ronaldon - Bota Sot
Vogëlushja që e shoqëroi në ndeshjen e parë Ronaldon

Futboll

E shtunë, 17 nëntor 2018

Vogëlushja që e shoqëroi në ndeshjen e parë Ronaldon

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 10:44
Vogëlushja që e shoqëroi në ndeshjen e parë Ronaldon

Cristiano Ronaldo bën të ëndërrojnë të gjithë, madje i vë që të gjithë në lëvizje, edhe kur bëhet fjalë për fëmijët e vegjël. Me rastin e sfidës kundër Kievos, ylli portugez i Juventusit u shoqërua në fushë nga vogëlushja Ema Sofia, e cila për ta bërë edhe sa më “romantik” takimin me idhullin e saj, që e shoqëroi dorë për dorë deri në mesin e fushës tregon:

“Përpara ndeshjes leva gishtat me manikyr. Mendova: nëse do më mbajë dorën, do ta vërë re… “. Por, përveç kësaj, Ema Sofia, një tifoze e vogël e Juves, u tremb edhe në një fraksion sekondi, si rrjedhojë e dy kërcimeve të bëra nga “CR7”, gjë që ia konfirmoi babait të saj: “Babi, bëri dy kërcime të larta, të larta… U shkund toka dhe u tremba”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test