Argjentina shkëlqen pa Messin - Bota Sot
Argjentina shkëlqen pa Messin

Futboll

Argjentina shkëlqen pa Messin

Më: 8 shtator 2018 Në ora: 10:53
Argjentina

Argjentina ka mposhtur me rezultatin 3-0 Guatamalën, në një ndeshje të dominuar totalisht nga ata.

Kjo ishte sfida e parë e Scalonit ku ishte I detyruar që ta luante pa Messin e tërhequr përkohësisht.

Në këtë sfidë ishin thirru edhe Icardi e Dybala, por nuk u aktivizuan për asnjë minut.

Golat  u shënuan që në pjesën e parë nga Martinez me penallti, Le Celso dhe Simeone.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...